Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemizde satılan ürünler hijyenik ürünler olduğu için iade ve değişim yapılmamaktadır. 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Yeni siparişin iptali
www.lepassione.com dan verdiğiniz siparişi iptal etmek istediğinizde [email protected] ‘a mail atarak veya telefon numaralarımızdan bizi arayarak iptal sebebinizi belirtiniz (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi durumlarda) Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargo şirketine teslim edilmemiş olması gerekmektedir.

Ödeme iadesi
İptal/İade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra 15 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Kredi kartıyla verilen siparişlerde; kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen iade olmaktadır. Havale veya EFT ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre iade edilecektir.


 
Yükleniyor...